Služby

PPC reklama

Co je to PPC? Placená reklama ve vyhledávání vám pomůže dostat se na první místa na stránce výsledků ve vyhledávání na Google nebo Seznam. To je ale jen základ. Chcete vědět víc? Kontaktujte mě.

Konzultace UX / UI

Pokud uživatel neví, co a jak má na webu dělat, těžko toho dosáhne. Proč mu to neulehčit? Ať se netrápí s tím, co znamená tohle tlačítko a proč je támhle informace, když ho zrovna vůbec nezajímá.

Fotografie

Focení mě baví a moje okolí dokonce tvrdí, že to dělám dobře. Potřebujete portrét? Fotku produktu? Obrázek vaší kanceláře? Napište. Společně uděláme prezentační fotky, za které se nebudete stydět.

SEO

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je sice běh na dlouhou trať, ale výsledky stojí za to. Ale i tady jdou některé věci vidět hned a pokud to děláte správně, těžko vás konkurence připraví o to, co jste vybudovali.

Marketingová strategie

Líbí se vám, co dělám? Říkáte, že se to chcete taky naučit? Nic není nemožné. Jednotlivce nebo celé skupiny mohu naučit základy i pokročilé techniky různých oblastí online marketingu.

Webové stránky

Tvorbě webu se věnuji už od střední školy. A postupně jsem od samotného kódování přešel na redakční systémy (hlavně WordPress). Proč ztrácet čas něčím, co už udělal někdo před vámi?

Webová analytika

Google Analytics má na svém webu dneska už skoro každý. Ale málokdo ví, jak s analytikou pracovat. Víte, který kanál vám přináší nejvíc a kam naopak investujete úplně zbytečně? Dejte mi vědět a podíváme se na to.

Copywriting

Psaní webových textů není jen tak nějaké psaní. Musíte zaujmout, musíte čtenáře udržet a musíte prodat. Nebo cokoliv jiného chcete. Líbí se vám, jak píšu? Pokud ano, můžu psát i pro vás.

Grafika

Nedělám žádnou velkou grafiku, spíš menší věci. Pokud chcete udělat vizitku, upravit logo, vektorizovat jakoukoliv grafiku, tak jsem váš člověk. Grafický návrh velkého webu u mě ale nečekejte. I když…

Využili byste mých služeb?

Pokud potřebujete pomoct s vaším webem, marketingem nebo i něčím, co jsem tady nezmínil, napište mi. Společně dáme věci do pohybu.