Jsem David Zelenka

Online markeťák, milovník přírody a nadšenec do vzdělávání.
David Zelenka – Marktingový specialista

Marketingový univerzál

Tak mě často nazývá jeden blízký kolega. Začínal jsem jako PPC specialista, přes analytika jsem přešel k account manažerovi v agentuře, pak jsem poznal krásu SEO a aktuálně zaštiťuji projekty napříč celým online marketingem.
Kontaktujte mě

Odchovanec agentury

Své profesní začátky jsem strávil ve velké agentuře, která se zaměřuje na výkonnostní marketing. Tam jsem se naučil, "jak to chodí ve světě reklamy", poznal velké klienty i řídil velké kampaně. Podle mě jeden z nejlepších začátků, jaké marketér může mít.
Chci kompletní marketing
Ikona monitoru
Ikona školení

Pedagog a školitel

Už od svých 14 let učím, vysvětluji a předávám své znalosti a zkušenosti. Nejdřív jen u dětí, ale aktuálně i u dospělých. Marketingová školení, individuální konzultace i dlouhodobé kurzy z online světa.
Mám zájem o školení

Fotograf

Focení mě baví. Dělám lifestyle i business portréty, fotím interiéry i exteriéry kanceláří i produktové fotografie. To všechno pomáhá mít klientům být vidět a vydělávat v online světě.
Chci vyfotit
Ikona foťáku

Komu už jsem pomohl

Mám zkušenosti s velkými e-shopy, ale pomáhám i drobným podnikatelům nebo rodinným firmám.
Mám zájem o služby

Pojďme to rozjet

Kvalitní a výkonný online marketing, který budete mít pod kontrolou? Je to možné. Svěřte projekt do mých rukou a rozhodně nebudete litovat.
Jdu do toho
StrategieSEOReklamaTvorba webu
David Zelenka, K Lipám 2729, 397 01, Písek; IČO: 875 86 657; Podnikatel zapsaný v živnostenském rejstříku; Neplátce DPH.